כדי להתחיל יום מצוין יש סדר שיגרום לך להרגיש טוב יותר, להתחיל מחדש, להכין את "הכלי" (שהוא את) להכיל רגשות, התמודדויות ולהינות על הדרך.

לכל אחת הסדר שלה, מה שעושה לה טוב, זה מה שאני ממליצה ואת יכולה לאמץ מה שבא לך.

בוקר טוב מודה אני

לפני שהעיניים שלי נפתחות, גם אם התינוק בוכה, קמתי מאוחר או שאני סופר ממהרת. 5 שניות לא יעשו את ההבדל. אני מודה לאלוהים שקמתי לעוד יום שכולו חיים. אני מוקירה על כך ומחייכת לעצמי שהנה עוד יום להגשים את מה שאני רוצה. אם חלמתי חלום אני ממהרת לכתוב אותו בפתקים באייפון, כי מבחינתי כל חלום שזכרתי הוא רמז של היקום למשהו שמתנהל או עומד להתנהל בעולם שלי. אחרי הסידורים של הבוקר אני קמה ונוטלת ידיים כדי לנקות מעליי את כל מה שעברתי בלילה מבחינה רוחנית, מקומות שביקרתי בהם (גם אם זה לא היה פיזי) ונותנת לעצמי הזדמנות אמיתית להתחלה חדשה- נקייה .

לימון ומים לפני הקפה

סגולות הלימון ידועות כבר מחקרים על גבי מחקרים, זה שהלימון הוא בעל ערך בניקוי רעלים ידעת? השתיה של לימון לפני הקפה או ממש בתחילת היום זה סיפתח טוב להתנעת הגוף , זה ידעת? כדאי לאמץ, זה גם מרגיש מצוין לאורך זמן. חצי כוס לימון סחוט, חצי כוס מים פושרים ולערבב. פשוט וקל

אימון לנפש ולגוף

משהו טוב למען עצמך צריך לקרות במהלך הבוקר, לפני שהילדים מתעוררים או אחרי שזרקת (כלומר שמת) אותם בגן. תבחרי מה עושה לך את זה: טיפוס של הליכה בחוץ? אולי בא לך להכנס פנימה דרך העין השלישית או שאת טיפוס של אימון מעלה אנדרופינים בחדר כושר? מה שלא יהיה תדאגי לנפש שלך, לגוף ותשתדלי שלפחות פעמיים בשבוע ( למתאמנת מתקדמת : יום כן ויום לא ) את עושה אימון טוב ובפעמיים האחרות את נותנת לעצמך 10 דקות של משהו. מדיטציה טובה, יוגה מגמישה …

את המאסטרית של המחשבות שלך

ברור שלכולנו יש רוטינה, אבל אני מדברת על תכנון המחשבות והרגשות שלך, כך שתראי איך את יוצרת את המציאות שתחיי בתוכה ביחד עם שתיית הקפה. מה את מכוונת שיקרה? מה דורש חיזוק? מה לא משרת אותך או מכביד? כל אלו הרגשות שאנחנו בוחרות אם להעצים או לשחרר צריכות להיות מתורגמות כבר כשאת קמה בבוקר. תבחרי לאן את מובילה את היום ודעי שיש בתוכך כוח עצום ליצור את המציאות הפיזית שלך. הכל תלוי בך.

פעולה אחת למען המטרה שלך

היום זה היום שלך, את עושה משהו שדחית מלא זמן , ייצרת את האנרגיה שאת צריכה וזה הזמן לעשות משהו שיקדם אותך לאן שאת רוצה. תציבי מטרה אם אין לך, תקראי שני עמודים מספר שכל כך רצית ולא הספקת, תקבעי דייט עם קולגה כדי לקדם עניינים. תנהיגי לך את היום, מבטיחה לך שסוף היום שלך את תהיי גאה בעצמך !

תהיי טובה, קודם כל לעצמך!

דלילה

סגירת תפריט