ממליצים עסקיים

הראל פיננסים
הראל פיננסיםתל אביב
קרא עוד
דלילה היא אישיות יוצאת דופן, מצחיקה ומרגשת בו זמנית. הרצאת חובה למנהלים, עובדים ואפילו הילדים שלהם! שיעור אותנטי באמונה ובניצחון הרוח.
החברה הכלכלית
החברה הכלכליתקרית ביאליק
קרא עוד
הרצאה מעניינת מאלופה אמיתית שקורצה מחומר של אלופים. שחלקה איתנו את התובנות להסתכל במבט אחר על ההתמודדויות בחיים איך לא לוותר ולנצח את עצמינו בדרך למטרה שנציב לעצמינו!
בית ספר התיכון רוז מצקין
בית ספר התיכון רוז מצקיןתל אביב
קרא עוד
בחרנו בהרצאה של דלילה כדמות נשית מעוררת השראה ומוטיבציה. התלמידים גמעו כל מילה והיו מרותקים מהאישיות הכריזמטית של דלילה ומסיפור חייה שובה הלב.
comline
comlineתל אביב, comline group
קרא עוד
אשה עם אנרגיות בשמיים, היינו מרותקים לסיפור ולמסר "לנצח למרות כל המכשולים" ההרצאה היתה אמיתית ואותנטית, העובדים מאוד התחברו והסקרים אכן הראו שנתת לכולנו השראה חוזק וטיפים לעבודה היומיומית שלנו, וכמובן גם לחיים הפרטיים שלנו ובשילוב כמה תרגילי סייף הצוות יצא מגדרו!
TRIMAX
TRIMAXקבוצות ריצה וטריאטלון
קרא עוד
הרצאה מרוממת, מעצימה ובעלת מסר לאנשי ספורט הרוצים למתוח את הגבול שלהם כל פעם מחדש.
תיכון חדש
תיכון חדשתל אביב
קרא עוד
דלילה הוזמנה לכבוד החוג לתקשורת מאחר והיא דמות המובילה מאבקים דרך התקשורת, ספורטאית שריתקה את התלמידים ברוח הלחימה ובכלים כיצד לנהל את עצמם דרך השאיפות שלהם.
טייסת 157
טייסת 157
קרא עוד
הרצאה מרתקת שתרמה רבות לאנשינו להתמודד ולהתגבר על מכשולים בחייים, גם כשחושבים שאין סיכוי!
כפר המכביה
כפר המכביה
קרא עוד
ההרצאה של דלילה סוחפת ובועטת הזכירה לי את עצמי בתקופות זמן בחיים פתאום להסתכל אחרת על הגישה שפיתחתי נראה כמו תהליך טבעי אם אני רוצה להיות מסופקת מעצמי. חוויה אדירה שמשקפת את החיים בצורה כנה ומיוחדת להפליא.
חברת רוז חקלאות בע״מ
חברת רוז חקלאות בע״מישראל
קרא עוד
יש טעם רב בספורטאית הישגית שהתמודדה עם קשיים וממש המציאה פתרונות מוטיבציה ליישום יומיומי בעבודה, כולנו עפנו מהעוצמה והחוויה. מנכ״ל חברת רוז חקלאות בע״מ
הקודם
הבא

ממליצים/ות פרטיים

סגירת תפריט