למה קשה לראות שטוב ?
עוד עוד עוד עוד רזה, עוד עוגה, עוד בוטוקס, עוד בשפתיים, עוד בעיניים, עוד עוד עוד בציצי, עוד שאכטה, עוד סמים,עוד ריגושים, עוד פחמימה, עוד מול המראה, עוד לא מרוצה, עוד קילו, עוד חמישה. עצרי!!!

העוד הזה כבר לא בריא! הוא מחלחל פנימה עושה קורוזיה לנשמה. שום דבר לא מספיק, בור בלי תחתית רק לרצות עוד עוד ועוד, אין הערכה לטוב שקיים כי כל הזמן עוד ממה שאין.
ואיך יהיה???
מה שהשגת כבר לא שווה כלום,את כבר רוצה עוד אחר. מכירה את העוד הזה..
בסוף היום את מגיעה הביתה עושה חשבון נפש, הרגע הזה בינך לבינך ואת כועסת, שונאת את עצמך, את החיים שלך, את היצר שאין לו שובע – אוכל ת׳ראש ולא מרפה. ולמה לך לעשות לעצמך עוד  ועוד ועוד רע רע רע, למה לא לעשות טוב טוב טוב…טוב מאוד ! איך לעשות טוב את שואלת???

זה נכון,טוב לא כזה פשוט לקבל אותו. טוב הוא חמקמק, לא תמיד את מזהה אותו, אם בכלל,וגם אם את רואה אותו, את לא ממש מעריכה. איי איי איי…. כמה בזבוז של משמעות . ואפרופו  משמעות…עלה לי סיפור הבריאה ״וירא ה׳ כי טוב״ אמר אלוהים אחרי כל יום ובסיום הבריאה אחרי שבעה ימים אמר: ״וירא כי טוב מאוד״.
זאת רק אני או שאלוהים אשכרה עצר הכל והחמיא לעצמו אחרי כל יום ובסוף בכלל עף!
אהיה חצופה לחזור לעולמי ולעולמך ובהשראתו:
כשאת רואה כי טוב, טוב רואה אותך, את מעריכה את עצמך, מבינה את המשמעות של מה שהשגת, את מרימה לעצמך! לעשייה שלך! מרימה על הניסיון, מרימה על התמודדות מרימה על מה שינית, איך פתרת.. אששש עלייך! תרימייייייי!! כי אם את לא תרימי לעצמך ….(תשלימי את )
ואז אחותי, אחרי שהרמת וראית כי טוב, טוסי קדימה לטוב הבא, ובמבט על תנסקי לטוב מאוד שלך.
חג שמח שנאהב את אשר נראה שתהיה שנה טובה מאוד!

סגירת תפריט