בהרצאה "לקום ולנצח" מספרת הסייפת האולימפית דלילה חתואל את סיפור חייה מהילדה מעכו שחלמה להשתתף באולימפיאדה, דרך האישה שנלחמה לחזור לאחר לידה ועד הפציעה שקטעה את הקריירה בשיאה.

זו הרצאה אישית מאוד וללא מסכה על התמודדויות אינסופיות, התשוקה להגשמה אישית, על מימוש הנשיות ועל הקושי לקום משברי החלום

ולמצוא משמעות חדשה לחיים.

"לקום ולנצח" היא גם הופעה משעשעת ומצחיקה שתעורר בכם השראה, ותשאיר אתכם עם כלים מעשיים ומוטיבציה..

לקום, להמציא את עצמכם מחדש בחייכם – ולנצח!

בהרצאה "לקום ולנצח" מספרת הסייפת האולימפית דלילה חתואל את סיפור חייה מהילדה הקטנה מעכו, נצר לשושלת של סייפים שחלמה להשתתף באולימפיאדה, הגיעה לפסגת הקריירה וחוותה פציעה קשה שקטעה את הקריירה בשיאה. 

זו הרצאה אישית מאוד וללא מסכות, שוברת מיתוסים והרגלי חשיבה מיושנים, מאמצת גישה נועזת, לא מתפשרת בתשוקה נשית להגשמה אישית וכלים מדויקים לזנק למטרות גופניות, מנטליות ורוחניות במסע של החיים שלך.

איך לקום, למצוא משמעות נוספת לחיים, התמודדות עם הערכה עצמית, דימוי גוף, משבר בנישואים והתרוממות רוח שתגרום לכל אישה להתאהב בעצמה יותר.

"לקום ולנצח" היא גם הופעה משעשעת ומצחיקה שתעורר בך השראה, ותשאיר אותך  עם כלים מעשיים ומוטיבציה לקום, להמציא את עצמך מחדש ולעשות קאמבק שרק חלמת עליו!

זה הזמן שלך ל-

גלי עציון, עו"ד
גלי עציון, עו"דמנהלת מחלקת חקיקה ויעוץ בנעמת
קרא עוד
דלילה יקרה, היתה חוויה לנהל יחד את המאבק על זכותה של ספורטאית אישה לא להיות מופלית לרעה רק כי היתה בהריון. פסק הדין הוא אבן דרך בשוויון בין המינים. את השראה לנשים וכמו שאמרת - עשית את זה עבור הבת שלך והבנות של כולנו. יישר כוח ענק. המשיכי להיות מלכת הסיף . באהבה רבה עו" ד גלי עציון מנהלת מחלקת יעוץ וחקיקה, נעמת
גלי זינגר, עו״ד
גלי זינגר, עו״ד שדולת הנשים בישראל
קרא עוד
כבוד רב היה לי להיאבק, יחד עם דלילה, באפליה מגדרית. דלילה היא לוחמת אמיתית לא רק על המסלול, אלא גם מחוצה לו. לאחר שאיגוד הסיוף מנע ממנה לייצג את ישראל בתחרות בינלאומית מאחר והיא היתה בהיריון. היא פעלה באופן אמיץ ונחוש על מנת להבהיר כי תקנון שכזה מפלה נשים ולהעביר מסר ברור לפיו אין להפלות נשים, וכי על מנת לייצר שוויון אמיתי, יש להתחשב בצרכים הפיזיים של נשים – כמו למשל, היריון ולידה – בקביעת הקריטריונים הנדרשים. בעקבות עתירתה, קבע בית המשפט המחוזי, קביעות תקדימיות בנוגע לחובה להתחשב בצרכים הפיזיים של נשים כאמור. זו לוחמת אמיתית!באהבה רבה עו" ד גלי עציון מנהלת מחלקת יעוץ וחקיקה, נעמת
סגירת תפריט