אני לא יודעת איך לגרום לך לחיות כמו שאת באמת רוצה. לקום לעשות ספורט, ללמוד הרגלים נכונים, לטפח מוטיבציה או להתפתח בקריירה..

אז תרשי לי לספר לך סיפור, 

הייתי ילדה ״צפלוחה״ קטנטונת, ופתאום בבת אחת בגיל 12 התפתחתי במכה, התחלתי להשמין. ספורטאית מלאה? הרגשתי ממש לא נוח לא נוח בריצות, לא מול הסייפים.

השם שלי, דלילה היה כל כך קשה להבנה, אלפי פעמים עניתי ששמשון לא נמצא, אז היה יותר קל לחברים שלי לקרוא לי דלילי (תרגישו חופשי לקרוא לי ככה).

מפה לשם ,כל הילדות שלי חלמתי להשפיע, שיכירו אותי. אז התאמנתי כמו חמורה ונהייתי אלופת ישראל כבר בגיל 10!  מאז רק סיף, סיף . סיף.

אתם יכולים לשחק "טאקי" או "מונופול" ולחוות עצבים, תסכול, לוזריות ויחד עם זאת גם כיף, חוויה..

תחשבי שאני חוויתי את זה כל יום, פעמיים ביום באימונים ובתחרויות בינלאומיות  עם הזמן לימדתי את עצמי איך להתמודד, איך לשלוט בעצמי, מה מקשה עלי,  דרכי פיתרונות יצירתיים והכי חזק פיתחתי שיטה לקום ולנסות כל פעם מחדש בגישה לא מתפשרת וממוקדת מטרה.

ניצחתי אלופות אולימפיות, אלופות עולם ואירופה, הייתי מדורגת בין ה 7 הטובות בעולם וכן.. זכיתי במדליות עולמיות.

ואז 3 שבועות לפני אולימפיאדת בייג׳ין, בשיא הקריירה והתהילה.. קרתה דרמה גדולה מאוד, ככה פתאום באמצע החיים ובלי הכנה מראש.
זה טילטל לי את החיים, בעט בי והפגיש אותי עם עצמי אבל זאת שלא הכרתי.

GAME OVER!!!!!!!!!       

  רגע ה פ צ י ע ה

 7 שניות לסיום הקרב באמצע קרב אימתני עם האלופה האולימפית האגדית, אני עומדת לנצח ולהצהיר בפני כל העולם שאני מועמדת בטוחה למדליה אולימפית.

אבל אז אני מועדת ונופלת.. הקרב נעצר, משהו קרה, לא ברור מה. אני שוב קמה ושוב נופלת, לא מצליחה לעמוד. 

אני בחלום בלהות!

בהרצאה שלי, אני ממש מראה ווידאו מהקרב המטורף, שהיה מלא משמעות ויהפוך להיות המודל של החיים שלי ושל הנשים והגברים שבחרו בי ללוות אותם.
בהשגת מטרות גופניות ומנטליות ופריצת דרך אישית בקריירה.

לקום ולנצח!

כשאת מציבה לעצמך מטרה גבוהה
את מעלה
את ההערכה העצמית שלך
ומאותת לתת מודע

אני שווה!

תעשי מקום לילדה שבך

לחיות ליד האשה שאת היום

 

ובשבילי הזמן עצר מלכת, משם ואלך אני מישהי אחרת. אישה בתוך סופה קשה. צומת כזאת שבה לא ידעתי מי אני, עליתי במשקל, חוויתי פחדים, קשיים רבים ולא הצלחתי להרים את הראש מעל המים. הייתי אבודה לגמרי.

אלוהים איפה אני ואיפה החיים שאני רוצה?

דבר אחד חיזק אותי ברגעים הכי קשים שלי- האמונה שיום אחד הכל ישתנה ואיפה שהוא שם זכרתי מה הייתי קודם, אבל הייתי צריכה לעבור דרך, ליפול ולקום, לגלות עוד חלקי אישיות בתוכי ולהמציא את עצמי מחדש.

היום אני לוקחת אותך למסע שבו אני בטוחה שתמצאי אותי בתוכך. את תקבלי הצצה לכל  הטריקים שהמצאתי כדי שתתעלי מעל הקשיים ומעל עצמך בגישה נועזת, לא מתפשרת לממש את התכניות שתמיד רצית לממש.

הפלורט

הרומח הוא הכלי שבעזרתו פיתחתי את המודל שלי לפריצת דרך בגישה שלי כלפי המטרות שאני רוצה להשיג בחיי.
חקרתי, בדקתי וגיליתי איך הערך של הספורט יכול לעשות התאמות לחיי היום יום

איך ניתן לייצר התמדה, מוטיבציה והכי חשוב הרגלים, לעבוד על "אוטומט", אבל כזה שיתווה לך את הדרך לאורך זמן ובבהירות לכל הישג שתרצי בחייך.

לנהל שיחות פנימיות נכונות, לשאול את השאלות המדויקות כדי לטפח אורח חיים בריא והישגי, לקפץ מעל מכשול, ללמוד לקום אחרי נפילה, להתיידד עם הפחד שאיים עלייך , לנתב רגשות לדחף, לצאת מאזור הנוחות מידי פעם, ובמקביל לסגל את הרגלי החשיבה האופטימיים והנועזים שאנחנו במודע נרצה לקבע.
והכי חשוב ״החמאה ההולנדית שעל הלחם״

לגלות את ניצחון הרוח כל יום מחדש, בדיוק כמו ספורטאית אולימפית.

זוהי האמת שלי, בפנים !

ואני מזמינה אותך להפגש איתי בהרצאה שלי, בליווי האישי ובמגע המדויק שיש לי לתת לך.

האם את מוכנה, חיגרי חגורת בטיחות והתכונני

לקום ולנצח!!

סגירת תפריט